burevestnik.bg - Мобилна версия

Новини

Трите трупа в Угърчин - заради гей ревност

Трите трупа в Угърчин - заради гей ревност

Двойното убийство в Угърчин е от ревност. Това е една от версиите, по която работят разследващите полицаи. Трима души бяха открити мъртви в общежитие в града, сигналът е бил подаден през нощта на спешния телефон 112.

По време на скандал в сградата мъж е нападнал с нож пълнолетна жена и друг мъж, които са били на мястото. Двамата са получили смъртоносни наранявания. Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче, което пък е паднало от тераса на сградата и е починало вследствие на тежките травми от падането.

След подадения сигнал на място са изпратени полицейски екипи и медици. Заподозреният за нападението е задържан от полицията.

Версия, че причината за убийството в дома за социално слаби е заради гей ревност, разследва МВР. Задържаният, наръгал млад мъж и жена, е бивш затворник, наскоро излязъл след излежаване на присъдата си. Преди да влезе зад решетките бил гадже с 27-годишния мъж. Докато бил в затвора обаче той започнал връзка с момиче. Смята се, че убиецът е отишъл да търси сметка на двойката и така се е стигнало до убийствата, пише "24 часа". Загиналото 15-годишно момиче пък е братовчедка на убитата млада жена. По нейното тяло няма видими следи от насилие. Тя страдала от епилепсия и е възможно да й е прилошало от гледката и затова да е паднала от терасата.

Общежитието се използва за настаняване на хора в затруднено социално положение. По данни на полицията в домовете за социално слаби често се стига до скандали, които рядко се докладват.


Още от Новини




Online radio